Реставрація та Перетяжка руля(Керма)

Кермо автомобіля щодня відчуває високі навантаження в процесі експлуатації. Поступово оббивка на кермі зношується і поява потертостей і дрібних дефектів неминуча. Фарбування керма - це швидкий, недорогий і головне ефективний і довговічний спосіб усунення подібних недоліків. Кожному власнику автомобіля рано чи пізно доводиться виконувати перетяжку керма. Спочатку на поверхні рульового колеса з'єднання являється жирний блиск, далі починає злазити покриття, а в підсумку матеріал остаточно зтирається і деформується. Зносу ніяк не уникнути, як і постійного тертя керма, попадання на нього сонячних променів, пилу і поту. Якщо кермувати стало не комфортно, настав час перешивати кермо. Пропоную послуги: - перетяжку керма буть-якої складності, чохлів та ручок КПП, підлокітників - усунення прокруту по обведенню - потовщення керма - відновлення анатомічної форми - пересилка замовлень Новою поштою.

Фахівці нашої компанії Блиск Авто дуже відповідально ставляться до фарбування або перетяжки керма вашого автомобіля і, якщо Ви хочете пофарбувати або перешити кермо на авто недорого у Львові, впевнено звертайтеся в нашу компанію. Ми працюємо з якісними матеріалами і професійним обладнанням. На реставрацію або перешивку керма надаємо гарантію на 6 місяців.

Детейлінг студія Блиск-Авто виконує цілий ряд робіт по відновленню і поліпшенню зовнішнього і внутрішнього вигляду легкового автомобіля, в тому числі по реставрації і фарбування керма. Реставрація руля(керма) не займе у Вас багато часу - в середньому ремонт триває 30-40 хвилин.

За підсумком реставрації або перетяжки Руля(керма) повертається салонний вид постороння людина не побачить, що кермо реставрувалось чи перешивалось. Ми працюємо з якісними матеріалами, тому тактильно після фарбування чи перетяжки ви не відчуєте різниці. Ніяких шорсткостей на поверхні, обплетення збереже м'якість і еластичність.

Ціна фарбування керма 900 грн Перетяжка керма від 1400 грн

(096) 526 00 10
Зроби замовлення зараз та отримай знижку -10%

або залиште свій телефон ми передзвонимо вам самі.