Полірування та відновлення фар автомобіля

Фари – важливий елемент автомобіля,який покращує видимість під час їзди в темний час доби. Крім того, у кожного автомобіля фари – невідємний елемент екстерєра.

Фари виготовлюються з пластику і оргскла – достатньо м'ягких матеріалів, які під впливом бруду, піску, гравія швидко покриваються царапинами і втрачають глянець. А головне, це порошує прозорість скла і негативно впливає на якість освітлення. Але щоб виправити данну проблему, оптимальним по ціні рішенням буде полірування фар.

Професійна поліровка фар в середньому робиться раз в рік або через кожні 30 000 км. Але насправді все залежить від манери їзди, дорожніх умов і марки автомобіля. Тому за станом фар необхідно слідкувати.

Скільки коштує відполірувати фари на машині, залежить від виду поліровки:

  • Глибока: найбільш серйозна процедура, яка проводится в два етапа. Спочатку виконується шліфовка фари з зняттям верхнього пошкодженого шару, потім – покриття захисним лаком. Фара виглядає як нова, видаляються навіть сколи.
  • Відновлювальна: стандартна поліровка фари без зняття верхнього шару,допомагає видалити до 80% царапин.
  • Очищаюча: найбільш дешева процедура, основна ціль якої – забрати глибокі забруднення, з використанням м'ягких полірувальних кругів і нейтральних паст. Фара стає більш чистою і блискучою.

Також вартість чистки і поліровки фар автомобіля у львові залежить від цінової політики детейлінг студії . Центр «Блиск Авто» пропонує недорого послуги хімічної поліровки фар дихлоретаном і другі сучасні методи якісного відновлення прозорості скла авто.

При регулярній профілактичній поліровці фар якість дорожнього освітлення збільшується на 30%, а ймовірність поломки освічувальних приборів значно зменшується. Поліровка фар – це не космічна процедура, а серйозна профілактична міра, яка має мету зменшити ризик ДТП і пошкодження автомобіля.

Разом з поліровкою фар ми рекомендуєм зробити аналогічну процедуру і для кузова – в цьому випадку ваш автомобіль буде виглядати значно новіше. Крім того, для кузова поліровка – процедура не менш корисна, вона допомагає захистити металеву основу від корозії.

Скільки коштує відполірувати фари, або кузова, ви можете дізнатися з прайса на сайті або по телефоні.

Приклади наших робіт:

Поліровка фар

  • Поліровка пластикових фар
  • Поліровка пластикових фар
  • Поліровка пластикових фар
  • Поліровка пластикових фар
  • Поліровка пластикових фар
  • Поліровка пластикових фар

Вартість робіт на полірування фар:

Полірування пластикових фар від 350 грн до 500 грн за фару
Відновлення блиску фар і світлосили до 95% по домовленості

(096) 526 00 10
Зроби замовлення зараз та отримай знижку -10%

або залиште свій телефон ми передзвонимо вам самі.