Бронювання фар плівкою

Бронювання – це обклейка фар авто поліуретановою плівкою для захиту від негативних впливів: летячого гравію і піску, дощу, перепадів температури. В наших дорожніх і кліматичних умовах данна процедура необхідна всім автомобілям, в не залежності від классу і манери їзди власника.

Все, що може пошкодити фару, бере на себе стійка плівка. Крім ефективного захисту для фар, ще є декілька причин забронювати їх плівкою:

  • Низька вартість і економія: хоча бронювання фар поліуретаном – процедура платна, в порівняні з витратами на ремонт скла і тим більше заміну фар вона нічого не коштує.
  • Довгий час експлуатації: «бронювання» фари прослужить набагато довше і практично не потребує ремонту. Просто не забувайте слідкувати за станом поліуретанової плівки і вчасно оновлювати її.
  • Невибагливість: присутність плівки ніяк не завадить мити фари і доглядати за ними всіма привичними методами.

Бронювання фари з прозорою поліуретановою плівкою продовжують виконувати свої функції набагато краще,а ніж без неї.

Не захищина фара достатньо швидко покривається царапинами – наглядна демонстрація пошкоджень, від яких вдалось захистити скло. І це при тому, що поліуретан – еластичний матеріал, який швидко відновлює форму і заздалегідь захищений від невеликих царапин і сколів.

Поцарапанну плівку можна реанімувати. Багато видів плівок підлягають поліровці і заміняются на нові тільки після критичного зношення. А скло фари залишається не пошкоженим.

Бронь на фари можна купити самостійно і попробувати виконати обтяжку фарплівкою в власному гаражі. Але це не так просто – не якісно наклеяна плівка не дасть очікуваного ефекту. Тоді все рівно прийдеться звертатися в майтерню, в кращому випадку для наклеювання нової плівки.

Тому, якщо ви хочете створити реальний захист для фар у Львові, довірте цю процедуру професійній компанії «Блиск Авто». Ціна послуг на бронювання автомобільних фар плівкою у нас значно дешевше, ніж усування отриманих пошкоджень.

Дізнатись, скільки коштує обклейка фар бронеплівкою, можна на сайті і по телефону.

Бpoнювання фap пoліуpeтaнoвoю плівкою:

Малі фари (до 60 см.) від 700 грн за 2 фари.
Великі фари (від 60 см.) від 900 грн за 2 фари.

Бpoнювaння фap виніловою плівкою:

малі фари (до 60 см.) від 1200 грн за 2 фари.
Великі фари (від 60 см.) від 1700 грн за 2 фари.

(096) 526 00 10
Зроби замовлення зараз та отримай знижку -10%

або залиште свій телефон ми передзвонимо вам самі.