Кожен автомоіль постійнно знаходиться під впливом негативних факторів – пилу, бруду, осаду, підвищеної вологості, перепадів температур і просто звичайних ударів. Скло приймає на себе значну їх частину.

З часом скло покривається дрібними царапинами і мутніє, можлива поява тріщин. Поліровка допоможе позбутися автомобільному склу від царапин і повернути йому колишній блиск, а ремонт може бути потрібний при більш серйозних пошкодженнях. Професійний підхід до справи дозволяє відновити функції скла в більшості випадків.

Особливо часто передньому лобовому склу необхідне полірування для відновлення прозорості, та покращення видимості автомобіля, трішки рідше – боковим. І це потрібно не тільки з естетичних міркуваннь. Помутніння скла, поява царапин і тріщин перекриває огляд водію і підвищує ризик ДТП.

Поліровка скла автомобіля не допоможе позбутися від глибоких царапин, сколів і тріщин, але позбавить вас від наступних проблем:

 • потертості,які залишаються після неякісної мойки скла;
 • невеликі царапини від гравія, тонких гілок дерев;
 • пошкодження від зіткнень з комахами і малими птахами.

В сучасних автомобілях заднє автомобільне скло виконує функцію термозаслона – вони допомагають підтримувати комфортну температуру в салоні. Вчасна професійна поліровка заднього автомобільного скла допоможе підтримувати його в рабочому стані.

Поліровку автоскла рекомендується робити регулярно, щоб вчасно усунути дрібні пошкодження – вона допоможе вам відтермінувати більш серйозний ремонт. Тим не менше навіть ремонт скла – процедура дуже доступна і швидка, ніж заміна. Враховуючи те, що скла на заміну по якості часто поступаються оригінальним, варто берегти теперішнє скло від передчасного руйнування.

Послуги детейлінг студії «Блиск Авто»

Якщо вам необхідно привести скло свого автомобіля в порядок, звертайтесь в детейлінг студію «Блиск Авто». З 2018 року ми пропонуєм свої послуги у Львові. В нашій детейлінг студії поліровка і ремонт автомобільного скла виконується по дуже демократичним цінам.

Вузька спеціалізація допомогла нам досконало освоїти технологію поліровки і ремонта автоскола і запропонувати вам високий рівень послуги завдяки використанню, в тому числі, передового європейського обладнання. Ви без побоювань можете довірити нам свій автомобіль!

Якщо ви замітили, що з вашим склом щось не так, приїжайте до нас. Ми зробимо все, що можливо, щоб повернути йому початкові функції і початковий вигляд. Щоб дізнатись, вартість поліровки лобового скла автомобіля, а також вартість других наших послуг, дзвоніть по телефону.

 • Поліровка автоскла
  : Volkswagen
  Професійне Полірування автоскла!
 • Поліровка автоскла
  : Honda
  Професійне поліровання автоскла!
 • Поліровка автоскла
  : BMW
  Професійне полірування автоскла!Вартість робіт:

Полірування лобового скла від 900 грн до 1600 грн
Полірування бокового скла від 600 грн
Поліровання заднього скла від 900 грн
Локальне полірування автоскла від 900 грн

(096) 526 00 10
Зроби замовлення зараз та отримай знижку -10%

або залиште свій телефон ми передзвонимо вам самі.