Передпродажна підготовка авто

Передпродажна підготовка автомобіля. Детейлінг студія Блиск-Авто Щоб продати автомобіль якомога вигідніше, необхідно добре його підготувати. Довіривши передпродажну підготовку фахівцям Блиск Авто, ви можете бути впевнені в блискучому результаті.

Якісна підготовка авто збільшує його дійсну вартість на 15-20% Підготовка включає в себе наступні етапи:

 • безконтактна мийка;
  Ремонт сколів та тріщин на склі.
  хімчистка салону і багажника;
  чистка шкіри, скла;
  чорніння гуми;
  мийка двигуна;
  Полірування кузова.
  Реставрація керма автомобіля.
  витягування вмятин без покраски.
  Передпродажна підготовка - процес досить складний і трудомісткий. При цьому будь-який автовласник бажає заощадити. Блиск Авто детейлінг студія намагається враховувати всі потреби клієнтів і надає послуги по вартості, прийнятною навіть для самих економічних автовласників.
 • передпродажна підготовка авто автомобіля у Львові
  Як ми підготуємо авто до продажу
  В рамках даної послуги, фахівці детейлінг студії очистять машину від бітумних плям, дорожньої розмітки та інших забруднень на лакофарбовому покритті, виконають професійну мийку, сушку і полірування кузова з використанням сучасних технологій. При необхідності вони виправлять дефекти в салоні, а також виправлять вм'ятини без фарбування.
 • Передпродажна підготовка включає також додаткову перевірку всіх агрегатів і кріплень. Ретельно перевіряється робота замків дверей, багажника і капота, а також справність склопідйомників, грубки і двірників.

  Ціна залежить від обєму роборти від 2500 грн

Передпродажна підготовка автомобіля.Детейлінг студія Блиск-Авто Щоб продати автомобіль якомога вигідніше, необхідно добре його підготувати. Довіривши передпродажну підготовку фахівцям Блиск Авто, ви можете бути впевнені в блискучому результаті.

Передпродажна підготовка - процес досить складний і трудомісткий. При цьому будь-який автовласник бажає заощадити. Блиск Авто детейлінг студія намагається враховувати всі потреби клієнтів і надає послуги по вартості, прийнятною навіть для самих економічних автовласників.

Передпродажна підготовка авто автомобіля у Львові. Як ми підготуємо авто до продажу. В рамках даної послуги, фахівці детейлінг студії очистять машину від бітумних плям, дорожньої розмітки та інших забруднень на лакофарбовому покритті, виконають професійну мийку, сушку і полірування кузова з використанням сучасних технологій. При необхідності вони виправлять дефекти в салоні, а також виправлять вм'ятини без фарбування.

Передпродажна підготовка включає також додаткову перевірку всіх агрегатів та кріплень. Ретельно перевіряється робота замків дверей, багажника і капота, а також справність склопідйомників, грубки та двірників. Ціна залежить від обєму роборти від 2500 грн

Ціна від 2500 грн:

(096) 526 00 10
Зроби замовлення зараз та отримай знижку -10%

або залиште свій телефон ми передзвонимо вам самі.